Космічна компанія Space X Ілона Маска успішно запустила ракету-носій Falcon 9, яка виведе на орбіту апарат для пошуку потенційно придатних для життя планет.

Про це повідомляє Telegram-канал 360tv.

"Через 3 хвилини після старту відбулося штатний відділення першого ступеня, а вже через 6 хвилин щабель приземлилася на баржу під назвою "Of Course, I Still Love You", яка знаходиться в Атлантичному океані", - сказано в повідомленні.

Даний запуск ракети Falcon 9 став вже п'ятим, який був здійснений в інтересах компанії Iridium Communications. Всього для глобального комплексу зв'язку Iridium Next має бути запущено 75 супутників.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що шанувальників Ілона Маска збентежив той факт, що чолі компанії SpaceX і Tesla доводиться спати на незручному дивані і підлозі, і вони зібрали йому гроші на зручне ложе.

Раніше сам підприємець і мільярдер розповів, що диван настільки незручний, що останній раз він спав у кабінеті на підлозі.

“Ілон Маск змінює наш світ, щоб він працював на відновлення енергії і використовував стійкі форми транспорту. Останнім часом він спав на фабриці в Фримонте, щоб прискорити виробництво Model 3. Це диван, на якому він спав. Як співтовариство ми не можемо так це залишити, давайте об'єднаємося, щоб купити Ілону новий диван для сну", – повідомив один з користувачів.

Відомо, що на момент написання замітки більше 80 користувачів пожертвували близько 1,1 тисячі доларів, хоча в компанії була встановлена мета в тисячу доларів. В описі проекту говориться, що якщо Маск не прийме пожертву, то його витратять на благодійність.

Автор краудфандингової кампанії планує зв'язатися з мільярдером через його твіттер і в разі, якщо той погодиться на доставку дивана, буде розмовляти з Tesla безпосередньо. Користувачі збирають гроші не на конкретний диван, тому перед покупкою вони будуть приймати колективне рішення з допомогою опитування.