Уфологи пояснили часті падіння метеоритів космічними війнами з участю прибульців. Одним із доказів на користь цієї версії, на їх думку, служить зорепад, який відбувся в ніч з 14 на 15 листопада.

Прихильники існування позаземних цивілізацій вважають, що гуманоїди вели бойові дії в навколоземному просторі. Листопадовий зорепад – явище вкрай рідкісне. Зазвичай метеоритні дощі йдуть в серпні-вересні. Але в середині поточного місяця це видовище спостерігали жителі США і деяких країн Європи, причому одночасно.

Ця обставина зміцнила уфологів в думці, що поруч із Землею йдуть космічні бойові дії. Також вони припустили, що нещодавно знятий на камеру з борту МКС метеор насправді є кораблем прибульців. Космічне агентство терміново, за словами уфологів, придумало офіційну версію, згідно з якою Паоло Несполі зняв просто великий метеорит.

Популярні новини зараз

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Раніше вчені повідомили, що ми могли опинитися на Землі за допомогою космічного пилу, який здатний поширювати живі організми на величезні площі. Також NASA повідомило, що ми знайдемо позаземне життя протягом 20 років, і це вже неминуче.

Крім цього, NASA визначили форму і фізичні властивості першого в історії спостережень міжзоряного тіла, що потрапив в Сонячну систему. По суті, тіло є астероїдом, який виглядає як сигара.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що наймиліша тварина на межі вимирання.