В 12-й версії операційної системи iOS будуть усунені помилки минулих систем, а також доданий новий дизайн.

У новій версії iOS Apple обіцяє поліпшені параметри фото - та відеозйомки за рахунок підвищеної чіткості в режимах портрета навіть за умов слабкого освітлення.

Також повідомляється, що помічник Siri навчиться відповідати більш точно на поставлені питання, а запити тепер можна буде робити навіть пошепки. Крім того, може з'явитися тривожна кнопка, яка дозволить дати сигнал лиха, пославши дані вашого місця розташування близьким або поліції.

Раніше повідомлялося, що нова система iOS 12 буде представлена 4 червня в рамках щорічної конференції розробників, а запущена в масове оновлення 12 вересня.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple таємно розробляє власний дисплей MicroLED, що перевершує по більшості параметрів екран iPhone останнього X. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Згідно з планами розробників, майбутні гаджети стануть більш тонкими і яскравими, ніж поточні OLED-дисплеї, і будуть відрізнятися низьким енергоспоживанням, а також широкою кольоровою гамою. Загалом, нова розробка буде на рівень краще за всіма показниками.

Варто відзначити, що Apple вперше самостійно розробляє дисплей для свого гаджета. Раніше при виготовленні продукції використовувалися технології інших компаній, таких як Samsung, а екран Apple Watch виконаний з розробок компанії LG.