Італійському професору Джуліо Фанті вдалося після декількох років вивчення матеріалу плащаниці створити зображення Христа в 3D.

Університет міста Падуя став місцем для цих досліджень. Джуліо Фанті зробив величезну кількість замірів, перш ніж зважився приступити до відтворення лику Ісуса. На думку професора, отримана тривимірна модель є найбільш близькою до історичної реальності з усіх існуючих.

На думку професора, в реальності Христос був людиною високого зросту, близько 180 см. Це істотно більше середнього показника зрiсту людей, що проживали в ті часи в Юдеї. Він був дуже красивий. У момент смерті Ісус мав величний і царський вираз обличчя.

Детальніше про таємниці, які приховує Туринська плащаниця, дивіться на відео:

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Тіло Христа, як виявили дослідження, несло сліди понад трьохсот ударів батогом, завданих під час описаного в Біблії бичування. Справжність самої Туринської плащаниці в даний час не піддається сумніву більшістю вчених, хоча щодо її точного віку тривають палкі суперечки.

Нагадаємо, що в 1988 році Туринську плащаницю піддали радіовуглецевому аналізу, вилучивши для проби її невеликий шматочок. Былпи отримані дані про середньовічному віці тканини. Але можливо, як вважає ряд дослідників, плащаниця могла бути забруднена димом від пожежі, що штучно "омолодило" її. Не виключені і варіанти з реставрацією тканини в минулі століття, що також могло внести плутанину при визначенні віку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" на Страсного тижня віруючим християнам пропонується вживати в їжу фрукти, хліб і овочі. А 6 квітня - повністю утриматися від прийому їжі. Такі правила Великого посту.