Першим колонізаторам Марсу загрожує смертельна небезпека. Якщо потрапити на Червону планету без належного оснащення, то життя людини може опинитися під загрозою із п'яти причин.

Про це повідомляє Space.

За словами планетарного вченого Паскаля Лі із з дослідницького центру NASA, найбільш небезпечним є низький атмосферний тиск. Його вплив згубно впливає на фізичний стан організму, змусить кров "буквально закипати.

Другою у списку смертельних загроз експерт назвав надмірну кількість вуглекислого газу в атмосфері Марсу.

Наприклад, у повітрі Землі – близько 78% азоту і 21% кисню, тоді як на Червоній планеті: 95% вуглекислого газу. Дихати без скафандра тут просто неможливо, людина може прожити тільки кілька хвилин.

Складно витримати й температуру Марсу, яка часто перевищує 62 градуси морозу, а наявність токсичного пилу і взагалі згубно впливає на організм. Від його впливу можна померти за кілька тижнів.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Втім, найбільшою загрозою для життя людей науковець вважає надмірну кількість радіації, яка постійно збільшується через відсутність магнітних полів на Марсі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вчені відкрили унікальне явище на Марсі.