Вчені з Іспанського Королівства запропонували нову методику пошуку позаземних цивілізацій. Відповідна стаття була опублікована в науковому журналі Astrophysical Journal.

Відомий астроном Гектор Сокас-Наварро впевнений, що супутники і станції повинні залишати характерний відбиток на кривій блиску зірки під час проходження по диску світила, причому побачити його можливо навіть сучасними інструментами. Іншими словами космічний сміття допоможе виявити присутність позаземних істот у космосі.

В основі нової методики з пошуку позаземного життя лежить припущення, що технологічно розвинута цивілізація так чи інакше повинна буде з часом прийти до створення систем радіозв'язку, включаючи штучні супутники. З цього випливає, що вона також, ймовірно, буде займатися і освоєнням космосу так, як це робимо ми — будівництво космічних кораблів і жилих станцій. При цьому, з часом на орбіті може накопичитися досить велика кількість космічного сміття, який за допомогою сучасних телескопів можуть виявити земляни.

Популярні новини зараз

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Шостий тиждень Великого посту перед Великоднем 2021: Лазарева субота і Вхід Господній в Єрусалим

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що NASA пропонує всім бажаючим відправити своє ім'я на Сонце з допомогою зонда Parker Solar Probe, запуск якого запланований на літо цього року, повідомляється на сайті агентства.

Цей зонд першим в історії досягне атмосфери Сонця і зіткнеться з потужним дією його радіації. Імена всіх бажаючих будуть зібрані онлайн і записані на спеціальний чіп, який потім помістять на зонд.