Наш Чумацький Шлях і галактика Андромеди – дві гігантські галактики в нашому локальному регіоні Всесвіту – прямують назустріч один одному. Це стане причиною величезного зіткнення всього через кілька мільярдів років. Хто ж переможе в цій галактичної бійці?

Андромеда знаходиться на відстані всього лише 2 мільйонів світлових років і є нашим найближчим космічним сусіднім сусідом. Обидві галактики мають практично однакову масу – приблизно до 800 мільярдів разів більше, ніж наше Сонце, що вказує на те, що результат цієї міжгалактичної гравітаційної битви дійсно може бути несподіваним.

Відповідь на питання важливий, якщо ми хочемо зрозуміти динамічну історію всіх найближчих галактик, як великих, так і малих, оскільки гравітаційне поле найбільш масивної буде домінувати. До цих пір астрономи не могли виміряти маси галактик через відсутність даних і складних обчислень, що дають дуже невизначені відповіді. Раніше вважалося, що наш власний Чумацький Шлях більш масивний, потім передбачалося, що Андромеда більше. Однак їх маси виявилися майже ідентичними, і результатом колізії стане повна зміна обох забіяк".

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Українцям показали, як годують дітей ветеранів війни: 8 грн за прісну кашу і шматок огірка, поки інші діти ласують піцою і бананами

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Як виглядає зірка "Моя улюблена Страшко" Поплавська без окулярів і брекетів: "Хотілося б зіграти наркоманку"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що електрокар Маска вріжеться в землю.