На думку астролога Ігоря Нікішина, 2018 рік буде вкрай насичений катаклізмами і катастрофами. За його словами, найбільш велика ймовірність різних стихійних лих та аварій в період сонячних і місячних затемнень.

“Критичні віхи – відповідно, поблизу сонячних і місячних затемнень – 15 лютого, 13 і 27 липня, а також 11 серпня. Ще додатково дати підвищеної аварійності та катастроф: 19 квітня – 1 травня, 3-9 травня, 11-16 травня, 19-21 липня, 3-4 серпня, 7-11 жовтня, 15-19 жовтня, 22-26 жовтня, 28 жовтня – 2 листопада", – зазначив Нікішин.

Крім того, астролог прогнозує різні протестні акції навесні та восени поточного року.

“Можу сказати, що положення планет до середини травня, і після 6 листопада сприяють стихійних бунтів, протестних акцій, пожеж, вибухів і терактів. А період з середини травня до початку листопада пов'язаний, швидше, з фінансовими катаклізмами і, можливо, новою хвилею світової економічної кризи", – поділився Нікішин.

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися
Показати ще

Дивіться: Вся правда про сонячне затемнення 15 лютого

Раніше портал "Знай.иа" писав про те, чому не варто боятися сонячного затемнення.