Група вчених з Університету Північної Арізони, США працює над унікальним пристроєм. З його допомогою власники собак зможуть краще їх розуміти. Про це повідомляють ЗМІ.

За допомогою спеціального алгоритму і декількох написаних програм, які вивчають особливості собачого гавкоту, вчені планують всього за 10 років створити перекладач із собачої на англійську.

При цьому дослідники вважають, що зможуть непогано заробити на своєму пристрої — вивчення попиту на товари для тварин показує, що при грамотній організації маркетингу і хороших споживчих якостях товару перекладач для собак розберуть як гарячі пиріжки.

Вчені вважають, що в одному пристрої вийде поєднати не тільки перекладач, але і сканер емоційного фону тварин, який дозволить краще розуміти настрій собак і боротися з депресіями, що виникають у домашніх тварин.

Нагадаємо, головна наречена 2018 року Меган Маркл видалила сторінки в Instagram і Twitter. Проте журналісти The Sun згадали, що постила в соцмережах наречена принца Гаррі.

Крім того, мопси, французькі бульдоги, боксери, ши-тцу та інші породи увійшли в моду років десять тому - завдяки фотогенічності в сумочках знаменитостей.

Дивіться сюжет про собак

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українцям нагадали, хто страждає від новорічного веселощів.