З 28 по 31 березня українців знову очікують магнітні бурі. Зазначимо, що за прогнозами астрологів, в інші дні магнітних бур не буде. В Інституті геофізики повідомили, що 28 і 31 березня прогнозується легкі магнітні бурі, а 29 і 30 березня – повноцінні магнітні бурі.

Терапевт-кардіолог Вікторія Форосенко при цьому зазначила, що метеозависимые люди в дні магнітних бур можуть відчувати напади головного болю, слабкість і дратівливість.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в ході запуску супутника Formosat-5 ракета Falcon 9 проробила дірку діаметром 900 кілометрів в іоносфері Землі. Дослідження тайваньських і американських вчених опубліковано в Space Weather.

Дослідження встановило, що ракета Маска за п'ять хвилин піднялася на висоту понад 300 кілометрів, більшу частину шляху рухаючись майже вертикально, що призвело до формування гігантських ударних кругових хвиль. Вчені заявляють, що таким чином вони спостерігали самі великі ударні кругові хвилі, викликані пуском ракети.

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Через 13 хвилин після старту носія в іоносфері Землі виникла прогалина, яка призвела до збоїв в роботі навігаційної системи над західними територіями США і прилеглих до них районах Тихого океану загальною площею 1,8 мільйона квадратних кілометрів.