Група мануальних терапевтів з Британської медичної школи провели серію досліджень і прийшли до несподіваних висновків: звичні нам предмети гардеробу можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Як повідомляє портал Рoliteka, справжню епідемію болів в спині спровокували куртки-парки і занадто тісні, облягаючі джинси. Будь-які предмети гардеробу, через які відчуваються незручності при русі, повільно, але вірно погіршують здоров'я: порушується робота шиї, спини і постави в цілому.

Вісім випадків, коли спіднє ставить під загрозу ваше здоров'я


"Мене завжди дивувало, яка велика кількість моїх пацієнтів не знають про те, що одяг і аксесуари можуть викликати болі в спині, і яке велика їхня кількість все одно вважають, що заради наслідування моди вони повинні терпіти подібний біль. Великі і важкі жіночі сумки входять в цю категорію, але серед інших різновидів одягу можна назвати обтягуючі вузькі джинси, які обмежують вільні рухи тіла в області стегон і колін, через що порушується механізм утримування людиною власного тіла", - розповів мануальний терапевт Тім Хачфул.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як одягаються найвідоміші люди світу.

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Показати ще