Прибульці або NASA? Містична ракета поставила на вуха соцмережі. Уфологи не відкидають обидва варіанти, але, виходячи зі своєї професії, природно більше схиляються до першого.

Але тим не менш, вони впевнені, що NASA виконує якусь засекречену місію, мета якої - є контакт з прибульцями.

Ракету, яку в соціальних мережах вже встигли прозвати "містичною", помітили випадково на цифрових камерах, які займаються трансляцією погоди на офіційному сайті Skunk Bay Weather рано вранці 10 червня.

Експерти спробували розкрити секрет даного об'єкта, детально зображеного на знімку, розміщеного в інтернеті спостерігачем за погодою Грегом Джонсоном.

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Багатьох американців "ракета" налякала, тому вони відразу ж почали говорити про "неоголошену ядерну війну". Уфологи відзначили також, що даний об'єкт може бути зовсім не військовим снарядом, а кораблем прибульців, з яким в контакт спробували увійти представники NASA.

Деякі навіть розглянули балістичну міжконтинентальну зброю в даній фотографії, але, насправді, відповідь виявилася куди простіше. На фотографії виявився зображений військовий вертоліт.

Поруч з місцем, де був зроблений знімок, розташовується база ВМС США. Одне з повітряних суден виявилося в кадрі, проте через оптичний ефект було знято неправильно, що і стало причиною побудови маси домислів на цей рахунок.

Нагадаємо, на кадрах, опублікованих на сайті британської газети Daily Star, видно, що з поверхні Землі плавно піднімається об'єкт, який випромінює яскраве світло блакитного кольору. Набравши висоту, космічне тіло починає плавний рух вправо, а потім миттєво пропадає.

При уповільненому відтворенні видно, що перед тим, як остаточно зникнути, непізнаний об'єкт різко виявляється в лівій стороні кадру.

Відомо, що в коментарях розгорілася суперечка на тему того, що американські військові відпрацьовують в Зоні 51 якісь надсекретні технології, які могли отримати від інопланетних цивілізацій. Правда, знайшлися і ті, хто припустив, що на кадрах не літає тарілка прибульців, а всього лише звичайний вертоліт.

"Ця штука зразок машини з фільму" Назад у майбутнє "", - зауважив інший користувач.

Як повідомляв портал "Знай.ua", група дослідників з Вашингтонського університету під керівництвом Томаса Куїнна з'ясувала, чому в тісних подвійних зоряних системах рідко виявляються планети.

Вчені змоделювали поведінку систем, обмежившись тільки такими, які мають період обороту зірок навколо загального центру мас, які не перевищують десяти земних діб. Фахівцям вдалося встановити: причину того, що в подвійних зоряних системах мало планет, полягає в наявності зони нестійкості.

Планета не може перебувати ближче певної відстані від свого подвійного сонця. За цією межею неможливе існування стійкої орбіти, і екзопланета, потрапила в зону нестійкості, отримавши гравітаційний "стусан", просто відлітає в космічний простір.

Згодом ця ділянка зміщується. За оцінками авторів, як мінімум 87% подвійних зірок з часом втрачають одну планету. При цьому втрата однієї з них може спровокувати руйнування всієї системи.