Група вчених з Брістольського університету Великобританії провела ряд досліджень, в ході яких прийшла до висновків, що відмова від автомобіля позитивно позначиться на здоров'ї. А все тому, що постійні пробки на дорогах здатні призвести до проблем із серцем.

Експерти стверджують, що водіння машини супроводжується постійними стресами, які негативно впливають на роботу серця. Під час керування автомобілем фіксується надмірна мозкова активність, яка стає причиною стресів.

Вчені під час свого дослідження вивчали дані за період з 2006 року по 2010 рік. Відзначається, що в цьому часовому проміжку було зафіксовано найбільше випадків інсульту серед автомобілістів.

Вчені стверджують, що 11% водіїв стикаються з проблемами і хворобами серцево-судинної системи. При цьому велика частина з них отримують захворювання з-за великої кількості часу знаходження в пробках.

Популярні новини зараз
Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..." Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя"
Показати ще

У своїх висновках фахівці стверджують, що відмова від автомобіля неодмінно позитивно позначиться на здоров'ї.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" можна навчитися економити свій час, уникаючи дорожніх пробок. Подивіться на карті альтернативні маршрути. Знайдіть хоча б два додаткових шляхи, по яким ви зможете дістатися до місця призначення. Краще всього запастися п'ятьма варіантами (навіть якщо деякі з них відрізняються хоча б однією вулицею).

Спробуйте їздити по альтернативних маршрутах. Робіть це в ті дні, коли знаєте, що можна трохи спізнитися, якщо раптом з'ясується, що їхати цим маршрутом довелося довше. Найважливіше вийти з будинку на стільки, скільки ви зазвичай виходьте на роботу. Якщо ви вийдіть раніше, то можете помилково подумати, що цей маршрут виявився коротшим, хоча, насправді, це просто через те, що дороги були менш переповнені в цей конкретний момент (як і більшість маршрутів, у будь-якому випадку, дивіться наступний пункт).