На YouTube-каналі «Conspiracy Depot», який веде популярний у вузьких колах уфолог Грехем Мейпл, з'явилося відео, в якому чоловік ділиться зі своїми читачами цікавою новиною: на супутникових знімках Антарктиди в програмі «Google Earth» уфолог помітив дивний джерело світла в районі південно-східного узбережжя материка.

Оцінивши фотографії, Грехем прийшов до висновку, що ліхтар або якийсь пристрій, що випромінює світло, має просто величезні розміри. Об'єкт, по всій видимості, є потужним прожектором, який вказує на щось загадкове, приховане від сторонніх очей. Не виключено, що промінь світла спрямований на базу інопланетян або ціле підземне місто прибульців.

Як вважає уфолог, великогабаритне пристрій може відображати світло, подібно до дзеркала, або генерувати промені самостійно. Джерело світла знаходиться в підозріло віддаленому місці, тому не виключено, що там зберігається щось важливе. Одне можна сказати з упевненістю: Антарктида — континент, де є багато загадок і таємниць.

В Антарктиді вчені виявили загадковий об'єкт, який складається з декількох пагорбів.

Популярні новини зараз

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Показати ще

Наголошується, що ці піднесення, в свою чергу, перетинає поперечна лінія. Дослідники вважають, що вона не була створена природою, а має якесь штучне походження. Сам об'єкт нагадує гігантську антену і, можливо, використовується для спілкування з прибульцями.

Британські експерти-уфологи заявили, що знайшли незаперечні докази присутності прибульців на Землі. Більш того, дослідники стверджують, що інопланетяни живуть серед людей вже 60 років. Про це нібито свідчить фрагмент НЛО, який досліджували вчені, - пише vlad time.

Стало відомо, що фрагмент Невпізнаного Літаючого Об'єкта був знайдений ще в 1957 році. Однак тоді фахівці порахували, що виявили шматок метеорита, що впав на Землю. При тому, через 60 років, уфологи перевірили інформацію і висловили припущення, що 14-кілограмовий осколок може бути частиною інопланетного корабля прибульців, які висадилися на Землю.