Міжнародна група вчених з університету Вандербільта провела серію досліджень, в ході яких намагалася з'ясувати, які дівчата частіше за інших погоджуються на інтимну близькість.

Як повідомляє видання Sexuality & Culture, соціальний проект був досить захоплюючий. У ньому брали участь понад 7 000 респонденток. Одне дослідники встановили точно: навіть якщо ви не дуже подобаєтеся панянці, це не означає, що вона не погодиться на секс. Вся справа в тому, чи зможете ви домогтися її прихильності.Що стосується категорій "згодних" і "незгодних", тут все ще цікавіше. Вчені дійшли висновку, що абсолютно кожна дівчина може погодитися на секс, ось тільки причини будуть різними. Якщо розкуті панянки просто не соромляться говорити "так", то скромні і затиснуті бояться або банально соромляться сказати "ні".


Популярні новини зараз
Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі розповіли про найпровальніші фрази, які вони коли-небудь чули в ліжку.