Вчені з космічного агентства NASA заявили про передбачувані терміни виявлення позаземного життя. За їхніми словами, цілком можливо знайти позаземне життя менш ніж через 20 років.

Експерти NASA під час недавнього інтерв'ю поділилися інформацією про те, коли ж людство зможе відшукати життя поза планети Земля. Тоні дель Геніо, працівник Інституту космічних досліджень Годдарда, впевнений, що позаземних мешканців вони відшукають протягом двадцяти років. У той же час він пояснив, що життя на іншій планеті може досить помітно відрізнятися від організмів на Землі.

Однак, інші фахівці припускали, що інопланетяни будуть схожими на нас більше, ніж ми собі можемо уявити. Виною цьому може стати природний відбір, який діє на всі форми життя, незалежно від місця їх проживання. У них може бути така кількість рук або очей як у нас, оскільки еволюція цілком могла піти тим же шляхом, що і наша.

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Разом з тим вчені фахівці назвали перспективні планети, на яких, на їх думку, можуть бути сприятливі для життя умови. В Сонячній системі під ретельним увагою експертів в області астрономії виявиться Європа, супутник Юпітера, а також Енцелад – супутник Сатурна. Раніше дослідники з Китаю заявили, що вони будуть в змозі першими вступити в контакт з інопланетними цивілізаціями.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Чорна діра замінить Сонце.