Спеціалісти американського космічного агентства NASA заявили про зникнення зірки в одній із галактик, яку вони вивчали останні роки.

Про це написали на сайті агентства.

Зірка,яка за каталогом має назву N6946-BH1, раптово зникла з поля зору, і причину цьому фахівці поки що назвати не можуть. Небесне світило знаходилося на відстані 22 мільйони світлових років від нашої планети та за словами астрономів, було важчим за Сонце в 22 рази.


Зірка входила до складу спіральної галактики N6946-BH1. Дослідники припускають, що зірка згасла через гравітаційний колапс, коли зірки перетворюються на чорну діру.

Популярні новини зараз

Крутоголов з Дизель шоу показав різницю між Instagram і реальністю: "Навіщо це їм"

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Проте вчені не чекали такого розвитку подій, вони думали, що до смерті N6946-BH1 призведе вибух. Цьому передували яскраві спалахи зірки, які вчені фіксували декілька разів. Згодом спалахи були менш потужні, після чого зірка почала поступово "тускніти".


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що нейтронні зірки мають так звану чорну силу, яка здатна поглинати електромагнітні хвилі.