Не так давно в США були розсекречені архіви, в яких піднімалася тема інопланетних послань, які коли-небудь були «спіймані» на Землі. Одне з тих, що зуміли перевести, говорить про повне знищення позаземної цивілізації внаслідок ядерної війни.

Повідомляється, що NASA вдається іноді отримувати інформацію з сусідніх галактик, яку інопланетні істоти відсилають у відкритий космос, можливо, в надії, що їх почують і прийдуть на допомогу. Одне з таких послань, здається, вдалося розшифрувати.

Варто відзначити, що в посланні інопланетяни з іншої галактики послали сигнали, говорячи SOS, їх цивілізацію осягає смерть через ядерну війну. Однак, невідомо, хто напав на цих інопланетян, чому і як саме було вбито істот інопланетного походження.

Експерти інших наукових напрямків, пов'язаних із космосом, скажи, що це може бути фейковою інформацією, так як у Всесвіті іноді трапляються катаклізми, наприклад, зіткнення чорних дір, через що до Землі можуть доходити «дивні» сигнали, які люди відчайдушно намагаються розшифрувати в спробі знайти позаземні цивілізації.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.иа" повідомляв про те, що 27 травня 2018 року в маленькому містечку Шпіц (Швейцарія) відбулося загадкове явище. Так, в нічному небі раптово виникли деякі спалахи, природу яких не можуть пояснити навіть вчені.

Популярні новини зараз
Астрологиня назвала три міста, де буде небезпечно: радить приготуватися до "спекотного" квітня У МОЗ повісили портрет Богатирьової, яку звинувачували в крадіжці 6 млн з держбюджету: після скандалу оперативно зняли Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Відзначається, що зафіксована аномалія була камерою SkyWatch. Запис відразу ж відправилася в Інтернет на загальний огляд. На прикріпленому ролику можна спостерігати, як спочатку виникли несильні спалахи різних кольорів — фіолетові, сині, сірі. Однак потім утворилася аномалія такої сили, що на секунди ніч перетворилася на день.

У той же час фахівці не можуть прокоментувати запис. При цьому користувачі мережі, у свою чергу, зв'язали спалах із грозою або падінням метеорита, проте вчені спростували ці теорії.

Варто згадати, що уфологи списали побачені дивацтва в нічному небі на діяльність інопланетян. Втім, як завжди. Можливо, істина стане відома трохи пізніше.