Спеціалісти американського космічного агентства NASA показали, як виглядають із космосу урагани на Юпітері. Це явище ще називають "ниткою перлів".

Відповідний знімок зробили на відстані близько 33,4 тисячі кілометрів від найбільшої планети Сонячно системи.



На фото видно темну та світлу смуги стихії. Урагани на величезній відстані здаються схожими на кольє із перлів, за що й отримали відповідну назву.

На темних смугах видно, як вирує ураган, закручуючи потоки повітря у гігантські воронки, кожна з яких більша за Землю. Стихія несеться зі швидкістю сотень кілометрів на годину.

Світлі смуги говорять, про те, що на цих ділянках гази піднімаються на велику висоту, на темніших ділянках ці гази опускаються знову до поверхні.

Популярні новини зараз
Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", астрономи зафільмували неймовірну красу газового гіганта. Відеоролик змонтували з великої кількості знімків, які зробили за допомогою міжпланетної станції Юнона.