NASA звинуватили в інопланетній змові

поділитись
Виявляється, у NASA все не так гладко, як здається

Відомий уфолог Скотт Уорінг звинуватив NASA в серйозному обмані, про заяву експерта стало відомо напередодні. За його словами, нібито знаходяться в космічному просторі космонавти насправді перебувають у спеціально обладнаному місці на Землі.

 

 

Уорінг заявив, що експедиція космонавтів вирушила не на МКС, і фотознімки з відеозаписами це підтверджують. Після детального вивчення медіафайлів космічного агенства, уфолог почав наполягати на обман з боку космічного агентства. Експерт переконаний, що на Землі здійснюється спеціальна таємна місія для обману жителів планети.

 

 

Скотт Уорінг пізніше звинуватив NASA в тому, що його сайт зі скандальною публікацією був заблокований, і причиною тому послужили його заяви. Скотт впевнений, що знімки вказували саме на той факт, що космонавти перебувають зовсім не в космосі, адже на фото люки виглядають не герметичними, а також у нього є й інші докази. Однак, на питання про те, як нібито фальшиві космонавти знаходяться в невагомості, якщо знімки зроблені на Землі, він не відповів.

 

 

Раніше уфологи пояснили часті падіння метеоритів космічними війнами з участю прибульців. Одним із доказів на користь цієї версії, на їх думку, служить зорепад, який мав місце в ніч з 14 на 15 листопада.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що генетики створили пернатого алігатора.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Немає жодного доказу, яке спростовувало б українське походження Ісуса Христа
1
0
15:16 20.07.2018
Історія допомогла дізнатися ще одну таємницю
0
0
14:30 20.07.2018
Вчені пояснюють такі результати гормональними перепадами під час вагітності та народження дитини
0
0
14:12 20.07.2018
Величезну труну з чорного граніту знайшли 3 тижні тому
0
0
13:40 20.07.2018
Канадські вчені своїм винаходом приголомшили навіть колег
0
0
06:44 20.07.2018