При звичайних умовах активне інтимне життя здатне лише позитивно впливати на організм і здоров'я людей. Стан статевого збудження корелює зі зростанням мозкової активності і більш інтенсивним очищенням головного мозку від компонентів, які його засмічують.

Однак, є низка випадків, коли треба відмовитись від інтимних стосунків, застерігають науковців з Каліфорнійського університету. Про це пише видання "Країна здоров'я".

Одним з таких випадків є серйозний стрес. Якщо людина пережила подібне, то секс може посприяти збільшенню негативних процесів з психікою. Окрім того, заняття сексом у такий період може спровокувати появу сильної депресії.

Дослідження, в якому використовували методику МРТ-сканування, показало: сексуальні контакти під час стресу сприяють підвищенню рівня гормону окситоцину в крові, а разом з ним і розвитку психічно важких реакцій.

Популярні новини зараз

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

Гормон окситоцин нерідко називають гормоном любові. Відомо, що на чоловіків і жінок він впливає неоднаково. Дослідження вчених з Каліфорнійського університету демонструвало підвищений вміст окситоцину в крові у жінок, що страждали тривожним розладом, важкими ПМС і регулярними депресивними станами. Також з'ясувалося, що у жінок, які перебувають у стані стресу, показник рівня цього гормону був різко підвищеним - його підвищене вироблення виявилося результатом специфічної реакції мозкових клітин на стресові переживання.Збільшення вироблення окситоцину в моменти інтимної близькості у жінок, які пережили стрес, може вкрай несприятливо позначитися на їхньому емоційному тонусі і стані психіки, резюмували дослідники.

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти назвали продукти, які впливають на ерекцію. Першим у списку стоїть пиво, яке порушує гормональний баланс в організмі. Пивний живіт – це не гордість, а перша ознака зниження рівня тестостерону і вироблення гормону.