Фахівцеві у сфері машинного навчання Роббі Баррату вдалося навчити алгоритм комп'ютера малювати сюрреалистичные портрети оголених тел. Як виявилося, машинні зображення вийшли схожими на твори відомих художників-сюрреалістів.

Американський програміст створив нейромережа, здатну малювати оголені фігури. 18-річний дослідник поділився результатами роботи комп'ютерного алгоритму в акаунті Twitter.

Баррат вважає зображення, створені нейромережею сюрреалістичними краплями плоті, які мають кінцівки. Комп'ютерні картини умовно можна порівняти з творами Далі, Пікассо і Левітта.

Популярні новини зараз

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що як повідомляють американські ЗМІ, створено новий додаток, яке здатне виявити сексизм у фільмах. Воно отримало назву StoryFit і в його основу покладено штучний інтелект. На даний момент, нейромережа вже змогла виявити наявність гендерних стереотипів у 2000 голлівудських фільмів.

Після проведення навчання та обробки мови, штучного інтелекту було поставлено завдання проаналізувати понад 2000 кінофільмів, знятих Голлівудом. У 85% кінострічок нейромережа визначила, наявність мовчазних або сильно згідливих жіночих персонажів. Крім того, додатком було запропоновано вивчити навіть ті фільми, які були номіновані на нагороду "Оскар". За результатами дослідження виявилося, що в 96% жіночих сцен було обговорення чоловіків.