Новий флагман Samsung схожий на Galaxy S8 і можна припустити, що новий Samsung серії Galaxy, буде так само побудований і всередині. Тут варто нагадати, що iFixit оцінив легкість ремонту моделі S8 на 4 бали за 10-бальною шкалою (де 10 означає найпростіший ремонт). Найбільша складність, за словами iFixit було відкриття корпусу і демонтаж модуля екрану. Вигнутий дисплей AMOLED був дуже щільно приклеєний до корпусу.

Найдорожчим вузлом нового Samsung Galaxy S9 , безумовно, буде його дисплей. Так звані screen-to-body ratio (Тобто Співвідношення площі дисплея до площі всієї передньої панелі) становить близько 83,5 відсотка. Бічні кромки заокруглені, що, ще ускладнить ремонт.

Ціна на заміну екрану у Samsung Galaxy S9 обійдеться у 380 $.

Задня панель виконана з скла Corning Gorilla Glass 5. Воно стійке до подряпин, але в той же час досить крихке. Тріщини на кришці можуть з'явитися навіть після падіння з невеликої висоти. Виступаючий об'єктив камери – це також досить чутливе місце.

Заміна пошкодженої кришки (містить також захисне скло камери) має коштувати приблизно 80 $.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Акумулятор, встановлений в моделі S9, має ємність 3000 маг – такий же, що і у випадку торішнього S8. Коли справа доходить до його ремонту, то самостійна заміна може викликати чимало труднощів. Першою проблемою буде відкриття корпусу пристрою, а інший – вийняти сам акумулятор. Заміна повинна коштувати приблизно 70 $.

Гарантія від виробника не включає в себе механічних пошкоджень дисплея і корпусу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що iPhone X для американської компанії Apple далеко не межа, адже в 2018 році вона презентує одразу три нові моделі iPhone. Зазначимо, що кожна з них отримає функцію розпізнавання осіб і безрамковий дисплей.