Судячи з останніх знахідків в Антарктиді, які невтомно публікують віртуальні дослідники, "крижана пустеля", здається, перестає такою бути.

Днями один з уфологів поділився в Мережі новим загадковим відкриттям: за допомогою супутникових знімків Грехем Мейпл виявив на південно-східному узбережжі дивний джерело світла.

За словами Мэйпла, дивне світіння виходить від незрозумілого об'єкта величезного розміру. Цей колосальний «ліхтар» відкидає яскравий промінь світла на схил розташованої поруч гори.

Уфолог припускає, що точка, на яку спрямований промінь світла, обрана аж ніяк не випадкова.

Там, куди він світить, напевно приховано щось неймовірно важливе, — впевнений Мейпл.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Уфолог також висловлює припущення, як працює гігантський «прожектор»: за його словами, це може бути невідома нам технологія, яка генерує свій власний світ.

Втім, Мейпл не виключає і того, що "ліхтарем" може бути і звичайне дзеркало. Але виникає питання: звідки воно взялося в Антарктиді?

Як повідомляв портал "Знай.uа", на YouTube-каналі "Conspiracy Depot", який веде популярний у вузьких колах уфолог Грехем Мейпл, з'явилося відео, в якому чоловік ділиться зі своїми читачами цікавою новиною: на супутникових знімках Антарктиди в програмі "Google Earth" уфолог помітив дивне джерело світла в районі південно-східного узбережжя материка.

Оцінивши фотографії, Грехем прийшов до висновку, що ліхтар або якийсь пристрій, що випромінює світло, має просто величезні розміри. Об'єкт, по всій видимості, є потужним прожектором, який вказує на щось загадкове, приховане від сторонніх очей. Не виключено, що промінь світла спрямований на базу інопланетян або ціле підземне місто прибульців.