Уфологам, які є у складі організації Section 51, вдалося створити відеопідбірку, яка наочно демонструє доказ того, що на Землі в 2017 році було НЛО. Там можна виявити всі відомі випадки появи інопланетян в околицях планети Земля і навіть на її поверхні. Про це повідомляють ЗМІ.

Фахівці впевнені в тому, що за всю історію спостережень дослідників інопланетних форм життя, 2017 рік став найбільш активним.

У багатьох державах фіксувалося значно безліч появ інопланетних кораблів, а також інших невідомих людям об'єктів.

У минулому році свідоцтв набралося на ролик тривалістю більше трьох годин. У багатьох країнах фіксувалося безліч появ інопланетних кораблів та інших об'єктів, суть яких дослідники так і не змогли пояснити.

Нагадаємо, в Перу поблизу Лауранкахуани, що в провінції Азангара місцевими жителями знайдено велика металева куля невідомого походження.

Популярні новини зараз

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Крім того, численні користувачі, просмотревшие відеоролик, набули досить активну дискусію щодо природи побаченого об'єкта. Деякі експерти, що займаються вивченням явищами позаземної природи, заявили про те, що об'єкт безсумнівно є космічним кораблем прибульців.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", уфологи розповіли, де слід очікувати НЛО.