Гіперзвуковий літак-шпигун, бойовий космоліт або НЛО: ентузіаст виклав в мережу відео, яке відразу набрало сотні тисяч переглядів. У ньому він розповідає, як буквально "нагуглить" щось, що нагадує секретну зброю американських військових. 

Про це повідомляє "360".

У глухій частини Флориди, серед мангрових боліт, де колись жило войовниче плем'я Семіноле, розташована невелика база. Всього в кількох метрах від неї плескалися алігатори, а посередині стоїть дивний об'єкт ромбовидної форми.

Можливо, це прототип надсекретного проекту Пентагону, стверджує уфолог і відеоблогер Тайлер Глокнер. Ентузіаст взяв всю інформацію прямо з "гугла" - саме завдяки пошуковому сервісу супутникових карт Google Earth була випадково знайдена "авіабаза НЛО".

У декількох метрах від першого на карті видно ще один об'єкт у формі діаманта, так що можна говорити про цілий флот НЛО в одному з найбільш згубних місць Америки. "Невідомі літаючі об'єкти" в даному випадку не означає, що їх пілотують члени позаземних рас. Навіть сам Глокнер визнає, що апарати практично напевно не прилетіли з інших планет, а були створені людьми.

Докази існування НЛО, які вдалося знайти американським вченим.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що інопланетяни побудували базу на Місяці.