Кажуть, що люди дуже рідко бачать НЛО, тому що ці примарні апарати літають дуже швидко і до того ж вміють маскуватися. Навіть відеокамери з хорошим розширенням часто вихоплюють їх не більше, як серпанок або півтінь, що вже тут говорити про людське око з його недосконалою природного «оптикою», повідомляє Esoreiter.

Саме відео з рідкісним НЛО ми і пропонуємо вам переглянути. Його зняв аргентинець Густаво Галарза з міста Мар-дель-Плата, який в один прекрасний лютневий день відправився на велосипеді подивитися авіашоу, а потім, захоплений настільки видовищними повітряними трюками льотчиків, став знімати ці літаки-акробати на свій iPhone.

І тільки вдома, переглядаючи записи в уповільненому режимі, Густаво помітив на одному з відеоепізодів вищого пілотажу, як над хвостом літака з'являється щось загадкове – білий, дуже схожий на легку хмарку, об'єкт, який на фантастичній швидкості йде вправо і трохи вгору.

Що це, запитує автор відеоролика? Подивіться відео і спробуйте відшукати поглядом цей загадковий НЛО. Це не так-то просто, якщо не скористатися підказкою (на 13-й секунді). Справа в тому, що Галарза чи то не зміг, чи то зробив це спеціально (для інтриги), але не привніс у свій відеоролик стрілки або який-небудь інший вказівник, що вказує на легкий білуватий непізнаний літаючий об'єкт. Шукайте, мовляв, самі, я знайшов!..

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Герой АТО розповів, як "прозрів" у окопах і закохався в українську: "Війна все змінила"

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Показати ще

Причому, навіть коли ви знайдете цей НЛО на тлі білястого неба, важко навіть сказати, що це таке – апарат прибульців чи ангел пролетів у повітрі.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що шокуючий бій двох НЛО потрапив на відео.