Численні користувачі, просмотревшие відеоролик, набули досить активну дискусію щодо природи побаченого об'єкта. Деякі експерти, що займаються вивченням явищами позаземної природи, заявили про те, що об'єкт безсумнівно є космічним кораблем прибульців.

Фахівці запевняють, що людство не справило жодного літального апарата, супутника або подібної форми, який міг би парити в хмарах з такою ж невимушеністю, як побачений НЛО.

Оцініть маскування НЛО:

Однак, свою думку висловили і ті користувачі, які помітили, що побачене може бути звичайним результатом монтажу, так як показаний образ досить статичним, що полегшило б редагування зображення.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Численні користувачі, просмотревшие відеоролик, набули досить активну дискусію щодо природи побаченого об'єкта. Деякі експерти, що займаються вивченням явищами позаземної природи, заявили про те, що об'єкт безсумнівно є космічним кораблем прибульців. Фахівці запевняють, що людство не справило жодного літального апарата, супутника або подібної форми, який міг би парити в хмарах з такою ж невимушеністю, як побачений НЛО.

У Дубліні зафіксували появу НЛО, яке приблизно на 30 секунд завис у небі, після чого блиснув прожекторами і зник. За словами очевидця, позаземної космоліт був помічений над одним з головних шосе.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що політ НЛО підняв на вуха ціле місто.