Регулярне водіння мотоцикла дозволяє мозку залишатися молодим, вважає японська дослідниця Рюта Кавасіма. Експерименти проведені Кавасимой показали, що у водіїв мотоцикла мозок змушений постійно перебувати в тонусі й оперативно реагувати на мінливу обстановку.

Як повідомляють російські ЗМІ, японські вчені провели дослідження серед 22 осіб у віці від 40 до 60 років, які сідали за кермо мотоцикла протягом десяти років. Підсумки експерименту продемонстрували, що байкери міркують швидше і краще, ніж ті люди, які зовсім не сідали за мотоцикл. Ментальне здоров'я є великою проблемою сучасного суспільства, вважає Рюта Кавасіма, яка у свої 49 років любить покататися на мотоциклі.

На думку Кавасіми, мозок набагато швидше старіє, якщо ситуація навколо залишається стабільною і незмінною. Водіння же транспорту взагалі і мотоцикла зокрема, вимагає від мозку активності і прийняття швидких рішень. Схоже, що це саме те, що дозволяє нам залишатися молодими.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про створення "зеленої" версії відомого мотоциклу

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 27 серпня: фінанси дів, стосунки терезів та розчарування риб Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки Пенсіонерам доплатять 1000 гривень щомісяця Польща змінила правила в'їзду для українців
Показати ще