Більшість вчених на сьогоднішній день не сприймають старозавітні тексти, як достовірний історичний документ. А історія про всесвітній потоп і Ноїв ковчег зчитується як, мотив, запозичений у більш ранніх релігій сусідніх народів. Геологи наполягають, що Земля не зберегла жодних слідів потопу, а вони обов'язково повинні були б залишитися. Тим не менш, групи ентузіастів не припиняють пошуки ковчега. Неймовірно, але факт: ці пошуки нарешті увінчалися успіхом. Китайська експедиція знайшла місце висадки Ноя на горі Арарат, повідомляє сайт УкраинаOnline.

Знайдено Ноїв ковчег — той самий, завдяки якому біблійний герой Ной врятував себе, свою сім'ю і всяких різних тварин по парі від Всесвітнього потопу. Останки судна виявили китайські дослідники-кінодокументалісти з групи під назвою noah's Ark Ministries International (NAMI), яка базується в Гонконзі. Шлях до Ноєвого ковчега дослідникам вказали курди, які провели їх таємними стежками по схилу гори Арарат. Судно знаходилося на висоті трохи більше 4 тисяч метрів.

— Ми побачили обмерзлу дерев'яну платформу з фрагментами стін по краях, все це нагадувало залишки величезної дерев'яної коробки, — розповідав один з членів експедиції Ман-фай Юэнь. — Ми навіть побували всередині і побачили кілька відсіків, відгороджених дерев'яними балками. Там, швидше за все, і розміщувалися тварини. Китайці позламували кілька шматочків від однієї з балок — радіовуглецевий аналіз показав, що їй приблизно 4800 років. На доказ своєї знахідки вони пред'являли фотографії себе на тлі засніжених або кам'янистих схилів. Але потім звідкись виникли знімки, зроблені всередині ковчега. З'явилося і відео, яке дослідники стали показувати в багатьох країнах.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про біблійним храм, знайденний ввійськовими дронами

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців
Показати ще