Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що захворювання на грип може посприяти розвитку незворотних наслідків, а точніше нейродегенеративного стану.Видання The Daily Mail повідомляє, що досліди на мишах Університету Томаса Джефферсона показали, що особини, які перехворіли на грип, ставали більш сприйнятливими до токсинів, що викликають хворобу Паркінсона.
Автори проекту також стверджують, що перехворівши цим штамом лише раз, можна "заробити" симптоми хвороби в більш пізньому віці: тремтіння, сповільненість рухів і скутість м'язів.Провідний автор професор Річард Смейн розповів: "Це дослідження надало більше доказів для підтримки теорії, що фактори навколишнього середовища, включаючи грип, можуть бути залучені в хвороба Паркінсона".

Популярні новини зараз
Друг Володимира Зеленського Борис Джонсон наблизився до небезпеки впритул: "Він не може сидіти на місці" Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Навіть миші, які повністю оговтуються від грипу H1N1 пізніше стають більш сприйнятливі до хімічних токсинів, які, як відомо, викликають хворобу Паркінсона. Вірус H1N1, який ми вивчали, належить до сімейства грипу типу A, який атакує нас кожен рік. Хоча представленій тут роботі ще належить пройти аналогію з людьми, ми вважаємо, що вона дає вагомі підстави для подальшого вивчення цих факторів", - попереджає медик.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які продукти можуть стати повноцінною заміною антибіотикам.