Населення нашої планети стрімко збільшується. Ще недавно на Землі проживало 5 мільярдів людей. Але вже кілька років тому ця цифра перевалила за 7. Тепер на Землі проживає 7 591 541 000 чоловік. Таку цифру оприлюднили дослідники з фонду "Населення Землі". Тільки за минулий рік жителів нашої планети стало більше на 83 мільйони. Це вдвічі більше від сьогоднішнього населення України. Як повідомляє сайт УКРОП, основний приріст припадає сьогодні на африканські країни.

Як правило, найбільше людей народжується в Африці. За деякими підрахунками, до 2050 року на цьому континенті буде проживати два з половиною мільярди людей. Урядам африканських держав вже зараз треба щось робити, щоб уникнути перенаселення. Наприклад, запровадити освітню програму, яка б дозволила жінкам уникати вагітності, а також створити достатню кількість мобільних пунктів для переривання небажаної вагітності.

Голова фонду Рената Бел зазначила, що головна причина швидкого зростання населення в Африці — неможливість жінці самій вирішувати, коли і скільки дітей їй народжувати. Якщо порівняти з минулорічними показниками, то цифра збільшилася на 83 мільйони. В середньому щосекунди кількість населення зростає на 2,6 людини.

Популярні новини зараз

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про компьютерні ферми, які зупинять голод