У Великій Британії аспірантка університету Саутхемптона Катріна Мура зробила ялинку і різдвяний вінок зі стовбурових клітин.

Як повідомляє сайт університету, Мура зробила "малюнок" за допомогою інноваційних методів лазерної візуалізації. Ці методи використовують в рамках програми досліджень регенеративної медицини в університеті.

Зелені на фотографіях клітини колагену, червоні - це жирові клітини з кісткового мозку людини. При цьому колір аспірантка посилила за допомогою електроніки, оскільки зазвичай клітини колагену мають блакитний відтінок.

Що таке стовбурові клітини

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вчені не перший день експериментують зі стовбуровими клітинами. Вважається, що ці клітини здатні стати матрицею трансформується в будь-який інший вид тканини. Недавні експерименти зі стовбуровими клітинами дозволили вченим подолати параліч у щурів.

Дослідники під керівництвом доктора Шуламіта Левенберга імплантували людські стовбурові клітини щурів з повним поперечним перерізом спинного мозку. Стовбурові клітини, взяті з мембрани слизової оболонки рота, були модифіковані в підтримуючі клітини, що виробляють фактори росту і виживання нервів.