Рік, що минає, запам'ятався великою кількістю природних катастроф. Людство зіткнулося з ураганами і землетрусами, виверженнями вулканів, повенями. Здається, ніби природа мститься людині за всі її помилки. Однак найстрашніше ще попереду. Групі американських вчених вдалося виявити зловісну бульбашку під штатом Вермонт. Діаметр підземної порожнини становить близько 400 кілометрів, а глибина залягання всього 200 метрів. Як повідомляє сайт УКРОП, гігантська бульбашка поступово заповнюється розпеченою магмою

Вчені з Ретгерского університету Сполучених Штатів поділилися надзвичайною знахідкою: під штат Вермонт вони виявили величезну бульбашку, яку наповнюють розплавлені гірські породи. Як припускають експерти, надалі вона може породити вулкани (приблизно через п'ятдесят мільйонів років). І тоді спокійна обстановка, яка зараз панує на даній території, зміниться на протилежну сторону.

Щоб обчислити природний процес, геофізики застосували систему Earthscope. Дана технологія поєднує воєдино безліч приладів, створюючи тим самим єдину мережу. Під час дослідження північноамериканського континенту було помічено аномальну зону з температурою, більшою на кілька сотень градусів у порівнянні із середнім значенням на території в цілому. Сама бульбашка становить в діаметрі 400 кілометрів, вона залягає на глибині двісті метрів. Крім штату Вермонт, аномальне утворення зачіпає також західні регіони Нью-Гемпширу і Массачусетсу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кліматичні зсуви в Європі

Популярні новини зараз

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще