У Сонячній системі може існувати ще одна загадкова планета. До такого висновку прийшли вчені Мадридського університету Комплутенсе.

Про це повідомляє The Independent. Фахівцям не вдалося побачити комічний об'єкт, який може бути легендарної "Планетою Х". Саме з її наближенням пов'язували прихід Апокаліпсису.

Планету не можна побачити через те, що вона розташована на дуже великій відстані від Землі. Крім того, небесне тіло заважає розгледіти Плутон.

Вчені за допомогою нової технології з'ясували, що інші космічні об'єкти структуровані і систематизовані так, що створюється враження, ніби поруч знаходиться велика планета.

При цьому об'єкти з цим космічним тілом не взаємодіють. Палеонтологи Майк Браун і Костянтин Батигін в січні 2016 року сторони заявили, що їм вдалося дізнатися положення "Планети Х". За їхніми розрахунками вона розташована на відстані 41 млрд км від Сонця. Вага її в 10 разів перевищує масу Землі.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, дослідникам з центру Планетарних наукових досліджень вдалося виявити нове джерело життя в космічному просторі.