Питання виникнення життя на Землі до цього часу є однією з найбільших загадок науки. Але якщо відкинути різноманітні релігійні версії, то більшість сучасних науковців схиляються до гіпотези самозародження життя у сприятливих умовах. Ця точка зору передбачає, що життя принципово здатне виникнути в будь-якій іншій точці всесвіту, при дотриманні всіх інших обставин. Однак, час від часу в науковій пресі з'являються досить оригінальні версії зародження життя. Як повідомляють російські ЗМІ, одна з таких версій передбачає, що першопричиною життя став "удар Зевса".

Сучасні дослідники запевняють, що органічне життя з'явилось з неорганічного матеріалу, а саме завдяки "удару Зевса". Вуглець, водень і кисень є головними складовими органіки. Даних хімічних елементів у світі необмежена кількість. Аж до того, що ми складаємося з вище перерахованих хімічних речовин.

Не є секретом те, що для зародження життя потрібен каталізатор, так звана речовина, що прискорює хімічну реакцію елементів. Дані сполуки є лише основою життя на Землі. В майбутньому вони еволюціонують до повноцінних живих істот. А каталізатором життя на Землі швидше за все є спалахи енергії, блискавки, так звані "удари Зевса".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв місцезнаходження космічних скарбів

Популярні новини зараз

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Показати ще