Останні півріччя планета підносить своїм жителям все нові і нові неприємні сюрпризи. За ураганами слідують екстремальні морози, а за землетрусами йдуть виверження вулканів. Містики кажучи про те, що Земля мститься людям за неповагу до природи. Між тим, влада Філіппін продовжує евакуювати населення. Як повідомляють російські ЗМІ, причиною послужило пробудження вулкана Майон.

Уряд Філіппін підвищив рівень небезпеки виверження вулкана Майон до чотирьох за п'ятибальною шкалою у зв'язку з новим виверження попелу і фрагментів лави. "Влада підвищила рівень попередження до чотирьох за п'ятибальною шкалою, що означає, що виверження, що супроводжується вибухами, можливо протягом декількох годин або днів", - йдеться в повідомленні.

Небезпечна зона навколо Майона була розширена до 8 кілометрів від кратера. Підвищення рівня небезпеки спровоковано новим виверження попелу і фрагментів лави. Як повідомлялося, через активність вулкана Майон на Філіппінах були евакуйовані більше дев'яти тисяч осіб. За станом на 15 січня рівень небезпеки знаходився на рівні трьох з п'яти.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про реакцію крокидилів на заморозки

Популярні новини зараз

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще