Міжнародна група вчених провела серію досліджень про варіанти впливу алкоголю на мозок людини, в результаті яких дійшли висновку, що серед молоді провали в пам'яті після бурхливої ​​вечірки, на жаль, дуже поширені.

У виданні Huffington Post дослідники розповіли, що більше 40% тих, хто не міг щось пригадати після бурхливої ​​ночі, робили щось протизаконне: це можуть бути наркотики, вандалізм, незахищений випадковий секс, угон автомобіля і так далі.

"Алкоголь - це депресанти, який працює так само, як заспокійливий засіб, сповільнюючи роботу вашого мозку, що призводить до погіршення пам'яті. Провал пам'яті - це екстремальна версія втрати пам'яті, що є загальним явищем для п'яниць. Ми не просто забуваємо частину подій - наш мозок навіть не створює і не зберігає ці нові короткострокові спогади", - йдеться в дослідженні.

Також вчені відзначають, що ті люди, які стикалися з провалами в пам'яті, менше за інших піддаються навчанню і запам'ятовуванню, а розмір їх мозку поступово зменшується в розмірах. Причому це стосується як чоловіків, так і жінок.


Популярні новини зараз

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як під Києвом копи затримали п'яного російського дипломата.