Уфологи виявили спірне відео і досі не можуть прийти до єдиної думки. На ролику одні бачать військовий літак і чотири "НЛО" або ж просто військові випробування нового літального апарату.

Відеоролик був записаний 5 квітня 2018 року в місті Мідлсбро Англії. Жителі невеликого містечка спостерігали в небі дивну активність. Деяким з них навіть вдалося зняти її на власні відеокамери. Так як самостійно зрозуміти, що ж це було, вони не змогли, то вирішили звернутися за допомогою до фахівців. Але і ті не змогли внести ясності.

Відео, яке наробило галасу в інтернет-просторі уфологів, було знято випадково чоловіком. Очевидець розповідає, що повертався додому близько 7 годин вечора. Зняті літак і об'єкти навколо нього він спостерігав близько півтора хвилин.

Він зміг розглянути один великий об'єкт, чия форма була схожа на військовий літак. Чоловік стверджує, що він пересувався за хитромудрою траєкторією. Саме незвичайність руху в повітрі і привернула увагу очевидця.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

Літак нібито був оточений чотирма космічними кораблями кулястої форми. Це, на думку багатьох фахівців, і були непізнані літаючі об'єкти. Однак не всі зійшлися на думці, що вони мали інопланетне походження.

Деякі уфологи переконані, що побачене на відео не що інше, як тестування військовими якоїсь нової розробки. При цьому місцеві жителі відзначають, що в районі Милсборо немає великої військової авіаційної бази.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" сліди інопланетян знайшли під землею. Ось уже не одну тисячу років люди сперечаються про існування інопланетних істот. В цьому році експерти провели дослідження і представили список археологічних знахідок, які повідомляють про те, що люди контактували з НЛО.

Крім всесвітньо відомих пам'яток давнини, таких як Єгипетські піраміди і незвичайні статуї на острові Пасхи, археологи давно виявили неспростовні докази візиту інопланетян на нашу планету.