Господар померлої собаки, повинен направити зразок тканини улюбленця в лабораторію, коштує така процедура до 80 тисяч євро.

У світі набирає популярність процедура клонування померлих тварин - спеціалізуються на цьому вчені з Південної Кореї. Клонувати свого улюбленця може кожен бажаючий. Господар померлої собаки, повинен направити зразок тканини улюбленця в лабораторію. Коштує така процедура до 80 тисяч євро - це два з половиною мільйони гривень. Раніше китайські вчені вперше в історії успішно клонували примату.

Раніше повідомлялося, що команді фахівців з ряду європейських країн вдалося довести, що доля людини і собаки була переплетена ще більше чотирнадцяти тисяч років тому. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Показати ще

Вчені стверджують, що в епоху палеоліту люди приручали цих тварин не лише в потребі постійної полювання та охорони, а також в якості улюбленого вихованця, який вимагав турботи і доброго ставлення.

Такі висновки науковці змогли зробити, когтак були виявлені останки собак в похованні разом з мисливцями-збирачами в Оберкасселе, на заході Німеччини.

В могилах, крім останків людини, знаходилися кістки двох тварин: дорослої собаки і цуценя.

Дослідження кісток цуценя показало, що собака, найвірогідніше, перенесло чумка у віці трьох-чотирьох місяців, після чого зміг прожити ще до стільки ж. Така виживаність при чумке малоймовірна.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що світлові стовпи налякали жителів міста.