Рецепти стародавніх мисливців отримають нове життя

поділитись
Чоловікам запропонують отруту

Американські дослідники працюють над створенням чоловічих контрацептивів на основі стародавньої отрути африканських мисливців. Речовиною під назвою уабаін мисливці змащували свої стріли. Однак, дослідження показали, що отрута діє не тільки на серце, але і на фертильність чоловіків. Незначна зміна структури молекули цієї речовини перетворює його з отрути в безпечний протизаплідний засіб. Однак, як повідомляється в журналі Science Alert, на сьогоднішній день тестування препарату проходило тільки на щурах.

Цю ідею висунула група американських фахівців з університету Міннесоти і Канзасу, коли вивчила речовину, звану африканцями уабаін, яку вони застосовують для посилення ефекту від рани, нанесеної стрілою. Уабаін знаходиться в складі коренів, стебел, а також листя кущів, що відносяться до виду кутрових, які ростуть переважно на території Східної Африки та Ємену.

Згідно з історичними даними, ефіопські мисливці були знайомі з унікальними властивостями рослини, тому змащували нею наконечники стріл, які не просто ранили тварин, але і сприяли подальшій зупинці серця. Однак останні дослідження допомогли виявити ще одну властивість уабаіну, що полягає в появі астенозооспермії, яка сприяє блокуванню активності сперматозоїдів та їх подальшого знищення.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про електрону контрацепцію

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
отрута, мисливець, контрацепція
Російські вчені назвали точну дату, коли настане новий Льодовиковий період на планеті
0
0
20:59 20.05.2018
Надмірне вживання такої їжі може викликати сонливість
0
0
20:05 20.05.2018
Дослідники створили докладні карти з областями, в яких народжуються схожі на Сонце зірки
0
0
19:38 20.05.2018
Супертелескоп, запущений близько місяця тому, передав на Землю свій перший знімок
0
0
18:44 20.05.2018
Геологічні умови в Керченській протоці такі, що там не можна нічого будувати
0
0
17:01 20.05.2018