Останні дослідження показують, що гендерна нерівність все ще залишається серйозною проблемою навіть у відносно "благополучних" країнах. І питання не вичерпується лише нерівною оплатою праці. Сфера неоплачуваної домашньої роботи, що включає прибирання, приготування їжі та догляд за непрацездатними членами сім'ї, як і раніше лежить на "тендітних" жіночих плечах. Як повідомляють російські ЗМІ, чоловіки, формуючи більшу частину сімейного бюджету, воліють витрачати свій вільний час на різноманітні розваги.

Згідно з доповіддю Управління національної статистики Великобританії, у чоловіків на п'ять годин на тиждень більше вільного часу, ніж у жінок. При цьому, згідно з даними вчених, чоловіки як і раніше працюють набагато більше, ніж переважна більшість жінок: "слабка стать" в основному зайнята нескладною роботою і працює неповний робочий день, в той час як чоловіки вирішують набагато більш складні питання.

Вільний час, згідно з опитуваннями, чоловіки найчастіше витрачають на відпочинок з друзями, хобі, комп'ютерні ігри та відвідування спортивних заходів. При цьому вільний час у жінок скоротився до мінімуму з 2000 року. Згідно з опитуваннями, у жінок залишається всього 38 годин в тиждень на догляд за дитиною, догляд за будинком, а також інші особисті справи.

Раныше портал "Знай.ua" розповідав, чому роботи збільшують гендерну нерівність

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Показати ще