Останньою зброєю в боротьбі з опіоїдної залежності можуть бути датчики в опіоїдних рецептах, які сповіщають лікарів, коли їх пацієнти приймають унікальні пігулки. І хоча ця новинка ще не представлена на ринку, експерименти показують, що технологія може допомогти лікарям контролювати, як пацієнти використовують рецептурні болезаспокійливі засоби будинку.

Призначаючи пацієнтам опіоїди, які оснащені радіопередавачами, дослідники відстежували використання таблеток у пацієнтів в режимі реального часу.

Призначення занадто великої кількості таблеток може призвести до того, що пацієнти візьмуть їх більше, ніж необхідно, - йдеться в дослідженні, - або ж залишать їх для продажу. Таким чином, даючи дослідникам спосіб відслідковувати, скільки пацієнтів насправді використовують таблетки, вони можуть допомогти лікарям контролювати виписування рецептів. Також цифрові пігулки також можуть допомогти лікарям виявити і зупинити небезпечне вживання наркотиків на ранній стадії.

Що стосується самих таблеток, то вони створені компанією Florida eTectRx, заснованої на Флориді. Вони являють собою капсули з гелем, які містять як ліки, так і радіопередавач "розміром з насіння кунжуту"

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Як тільки таблетка потрапляє в шлунок пацієнта, гелева кришка розчиняється - вивільняючи як таблетку оксикодону, так і передавач. Після цього передавач пристрій сповіщає лікаря про прийом таблетки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.