Вчені всього світу ламають голову над загадковою трансформацією сонця. Чому вона сталася? І як ці зміни можуть вплинути на життя нашої планети. Вперше подібні трансформації помітили на початку XX століття. Інформація про подію з'явилася у виданні Astrophysical Journal.

Сонце змінило форму, а фізики не розуміють, з якої причини відбувається цей процес і чим він загрожує.

Тоді цьому не надали значення, оскільки зміни виявилися незначними. Але далі ставало тільки гірше. Сонце змінює форму кожні 11 років.

Як з'ясувалося пізніше, це впливає на активність світила. В 2018 році на Сонці практично не помічають спалахів і рівень радіації від променів виходить менше, ніж у попередні роки 11-річного циклу. Вчені кажуть, що світило трансформувалося на 1,5 кілометра.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

Астрономи висувають різні версії, чому Сонце змінює форму. Відповідно до одного з припущень, це відбувається унаслідок коливань градуси гравітаційного поля.

У майбутньому фахівці планують ретельніше вивчити цей процес, але відстежити його дуже складно. Наслідком зміни форми Сонця є магнітні бурі.

Уфолог виклав в Мережу відео з космічними кораблями інопланетян біля світила. Він давно займається вивченням історій про прибульців. Ролик дослідник помітив серед опублікованих матеріалів американського агентства NASA.

Нагадаємо, уфологи стверджують, що кораблі прибульців все частіше з'являються близько світила нашої планетної системи саме з цією метою. Дехто припускає, що представники інопланетних цивілізацій навіть затіяли між собою війну за володіння енергією зірки.

Як повідомляв портал "Знай.uа", український вчений, радник голови Національного космічного агентства України Едуард Кузнєцов заявив, непередбачуваного впливу великих небесних тіл на орбіту Землі виключати не можна. Він оцінив озвучений американським вченим Ітаном Троубриджем сценарій неминучого апокаліпсису, який нібито настане через "планету X", також відомої як планета Нібіру.

Також "Знай.uа" писав, місячне затемнення 27 липня 2018 року зробить свій вплив на всі без винятку знаки Зодіаку. Але кілька знаків в особливій зоні ризику. Так, Тельцям, Левам, Скорпіонам і Водоліям варто бути гранично обережними в цей день, повідомляють астрологи.