Секс завжди був і буде пікантною темою для обговорення. Розмови про нього викликають збентеження і сміх, але все ж, інтимна близькість у нашому житті така ж важлива, як їжа чи сон, - передає Clutch. Дізнайся з цієї збірки дивовижні факти про секс.

Через тривалу відсутність сексу пеніс може зменшиться

Це не жарти! Доведено, що для нормального функціонування потрібні регулярні розвантаження. Щоб не було проблем зі здоров'ям і простатою, сексом потрібно займатися мінімум 3 рази в тиждень.

Заробіток стриптизерок безпосередньо залежить від овуляції

Вчені пояснюють цей дивовижний факт тим, що під час овуляції у жінок виділяються особливі феромони, які збуджують клієнтів і вони стають більш поступливими і щедрими.

Пристрасті стародавньої Греції

У Стародавній Греції, якщо чоловік зраджував своїй дружині, йому виголювали волосся на лобку, а в анус вставляли редиску. Ось так звичайна редиска могла врятувати сім'ю, або виставити чоловіка на загальне посміховисько.

Ембріони-хлопчики відчувають ерекцію

Медики стверджують, що під час ультразвукового дослідження можна чітко розгледіти ерекцію у хлопчика. Нахили природи проявляються вже в такому маленькому віці.

Алергія на оргазм

Найчастіше вона виникає у чоловіків. Після заняття сексом, у алергіків з'являються симптоми застуди. Вчені пов'язують це з неприйняттям сперми, що виділяється після еякуляції.

Проблеми сексу в історії

Гострою проблемою під час Другої світової війни був сифіліс та інші венеричні захворювання. Щоб убезпечити свої війська, Адольф Гітлер віддав наказ розробити спеціальні ляльки, які могли б задовольнити чоловіка. До цих секс-ляльок був складений цілий список вимог – обов'язково блондинка з блакитними очима, великими грудьми і в натуральну величину. Напевно, саме тому сучасні гумові ляльки виглядають точно так само.

Оргазм під час фітнесу

Так, подібне трапляється досить часто. За статистикою, жінки відчувають такий оргазм частіше чоловіків і відбувається це під час вправи на прес – скручування. Подібне задоволення має навіть свою назву – кол-оргазм.

Оргазм і теплі шкарпетки

Якщо вірити статистиці, оргазм настає швидше у тих людей, у яких ноги знаходяться в теплі. Це стосується обох партнерів. Якщо відчуваєш труднощі з розрядкою, одягни теплі, красиві шкарпетки і налаштуйся на потрібну хвилю. Все вийде.

Нагадаємо, археологи знайшли давньоєгипетський тест на вагітність.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв топ інтимних жіночих фантазій.

Також "Знай.uа" писав, що інтимні роботи врятують ваш шлюб.