Вже довгі роки легенда про Атлантиду не дає спокою вченим. На пошуки затонулого континенту відправлялося безліч експедицій. Однак жодна з них не дала результатів. Але на допомогу прийшла сучасна техніка. Вивчаючи відео з супутника, аргентинський дослідник виявив на дні океану силует гігантської конструкції. Як повідомляють російські ЗМІ, підводний об'єкт нагадує піраміду і може стати ключем до загадки Атлантиди.

За допомогою Google Earth вчені змогли на дні Тихого океану виявити гігантську піраміду, яка, за попередніми даними, може досягати 14 кілометрів. Археологи стверджують, що стародавня піраміда може стати ключем до пошуку міфологічної держави Атлантида. Відкриття було зроблено аргентинцем Марсело Ігазуста, який на відео Google Earth зміг розгледіти на дні Тихого океану на захід від Мексики величезну піраміду.

За попередніми даними, знайдена структура може досягати від 14 до 18 кілометрів. Вчені припустили, що знахідка може стати ключем до розгадки древнього затонулого держави Атлантиди. Відомий уфолог Скотт Уорінг стверджує, що знахідка може символізувати стародавню цивілізацію або навіть щось інопланетне: "Навіть якщо це не НЛО, який приземлився в океані, це монументальне відкриття. Люди ніколи не могли побудувати таку конструкцію. Тільки інопланетяни могли б зробити таку масивну структуру і, можливо, вони мешкали в Атлантиді".

Раніше портал "Знай.ua" повдомляв про виявлення давньої цивілізації на території Антарктиди