У зовнішніх кордонах Сонячної системи вчені виявили коричневий карлик, розташований трохи більше 100 світлових років від Світила.

Як повідомляє портал gogetnews, натрапили на космічне тіло фахівці за допомогою нового інструменту Backyard Worlds: Planet 9.

Існування цікавого об'єкта відразу ж підтвердили, використавши інфрачервоний телескоп.

За словами дослідників, коричневі карлики, яких називають "невдалими зірками", поширені по всьому Чумацькому Шляху. Їм не вистачає маси для того, щоб підтримувати ядерний синтез, але вони досить гарячі, щоб світитися у інфрачервоному діапазоні спектра світла.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені прогнозують знищення Чумацького Шляху.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 18 жовтня: стосунки овнів, спілкування близнюків та потреби стрільців Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Батьки скаржаться на дистанційку: уроки масово відміняють Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Показати ще