Вчені в ході досліджень зуміли встановити, що знижений рівень холестерину є причиною депресії. Такі висновки зроблені експертами з Мексики, про що повідомляється на сторінках Planet Today.

Експерти відзначають, що холестерин відіграє для мозку важливу роль, беручи участь в цілому ряді ключових для індивіда процесів. Дослідження допомогли дізнатися, що якщо рівень холестерину опускається нижче 160-130, у людини зростає ризик психічних розладів.

У дослідженні взяло участь близько 500 осіб. Виявилося, що люди з гіперхолестеринемією, в яких холестерин нижче 150, частіше мали депресивний розлад.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Зниження рівня зазначеного з'єднання відбивалося на функції рецепторів 5HT-1А, який відповідає за зниження тривожності у людини. Крім того, оскільки вироблення серотоніну знижується, збільшується ризик суїциду і спалахів насильства. Фактично, низькі рівні холестерину неминуче негативно відбиваються на загальному поведінці індивіда. В даному напрямку продовжуються дослідження.


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розкрито секрет вічної молодості.