Група американських вчених оприлюднила нову теорію імовірної причини загибелі динозаврів, які панували на Землі мільйони років.

Про це повідомляє сайт gogetnews.info.

Дослідники з Гарвардського університету Ліза Рендел та Меттон Рис вважають, що наша планета пройшла крізь диск темної матерії.

Саме в цей період доісторичні гіганти зникли з лиця Землі.

Згідно розрахунків, у Чумацькому Шляху знаходиться так званий чорний диск, крізь який Блакитна планета проходить кожні 35 мільйонів років.

Популярні новини зараз
"Будуть тиснути на цивільних": попередили про загрозу нових масованих атак рф Школи перейдуть на нову систему навчання: до яких змін готуватись дітям Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому
Показати ще

Зазначається, що саме це спричинило дестабілізацію астероїдів у космічній хмарі Оорта, що різко збільшило імовірність зіткнення з Землею.

У результаті "беззахисну" планету почали бомбардувати космічні тіла, що стало причиною загибелі динозаврів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені розкрили несподівану правду про минуле Землі.