Населення Землі зростає. Космічні технології рухаються далі. В останні роки ми все частіше чуємо розмови про майбутню колонізацію інших планет. При цьому, ми часто забуваємо, що Земля, як і раніше залишається єдиним придатним місцем у Сонячній системі для проживання людини. Як повідомляє видання Телеграф, умови на поверхні вже сусідніх із нами планет можуть здатися втіленням найбільш яскравих уявлень землян про пекло.

Для порівняння можемо розглянути, скільки б прожив чоловік, потрап він, скажімо, на Меркурій. Час життя: 0,001 секунда. Температура на планеті коливається від -180 до +430 °C: людина тут або згорить живцем, або замерзне до смерті. Але, чисто теоретично, базу побудувати на цій планеті все ж реально — на полюсах, в області вічної ночі. Крім того, якщо прорити тунелі всередині Меркурія, то поверхня буде захищати людину від радіації.

Венера. Час життя: 0,94 секунди. Власне, навіть складно сказати, що погубить людину першим: атмосфера Венери на 98% складається з вуглекислого газу, тиск у 92 рази більше земного і, ніби цього мало, всю планету огортають хмари сірчаної кислоти. Першими кандидатами на колонізацію як і раніше залишаються Марс і Місяць. Ці планети принципово можливо піддати терроформуванню і побудувати укриття, що захищають людину від радіації.

Популярні новини зараз

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про першого чесного президента